JUUKSESIRGENDAJATE KASUTAMINE

Kord juba on nii, et need kellel lokkis kiharad sooviksid pigem sirgeid juukseid ning vastupidi. Sirgendustangid teevad töö ära mõlemal puhul - saab triikida, lokitada ja ka koolutada. Selleks, et juukseid suure kuumusega mitte kahjustada, tuleb sirgendajate alla kasutada spetsiaalseid kuumuse kaitsega hooldus- või viimistlusvahendeid, mis lukustavad juukse oma niiskuse ja muudavad nad pehmeks ja siledaks. Kuumusekindlaid juuksehooldusvahendeid tuleb kasutada enne triikimist, lokitangide kasutamist kui ka enne föönitamist.

Väga tähtis on triikimise juures see, et tange tuleb kasutada ainult kuivadel juustel kuna niisketel juustel on juuksekarva pealmine soomuskiht avatud ning kuumus kipub juukseid rohkem kahjustama. Kui juuksed on triikimise ajal veel niisked, toimub karvas kiire paisumine (vesi läheb suurel kuumusel keema) ning juuksed muutuvad peagi elutuks ning tuhmiks.

Siinkohal toome välja mõningad tooted, mida panna enne föönitamist, sirgendus- või lokitangide kasutamist.

Silk Result Straight Smoother (200 ml)

K-Pak Smoothing Balm (200 ml)

BIG&BIGGER (200 ml)

FASHIONISTA SMOOTH & SHINE (200 ml)

FASHIONISTA SPRITZ & SHINE (200 ml)

SUPERSTAR (250 ml)

Iron Flat Shine Spray (125 ml)

Seriously Straight Straightener (200 ml)

Oru Ilusalong       Narva mnt 120B, Tallinn      Oru Hotelli III korrus      Tel: 6033 305      info[at]oruilusalong.com
juuksed.ee